Rezervasyonum

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

GİZLİLİK VE GÜVENLİK
İşbu sözleşmede kullanılan kavram ve kısaltmaların açıklamaları aşağıda verilmiştir.
1.ICE Travel Turizm Seyahat Acentası / ICE Transfer Taş. Tur. İnş.Ve Tic. Ltd. Şti. kısaca ‘’ICE Transfer’’ olarak anılacaktır.
2.Site: www.icetransfer.com.tr web sitesi
3.Ziyaretçi: Siteyi kişisel iletişim bilgilerini vermeden okuyarak bilgilenme amaçlı ziyaret eden, kullanan şahıs veya şahıslar.
4.Üye/Müşteri: Siteyi kullanmak için gereken asgari bilgileri girerek geçerli bir e-mail adresini ve bir şifreyi kullanan, siteye bu yolla giriş yapan ve bunun için kişisel ve/veya kurumsal bilgilerini, hizmet detaylarını kendi rızasıyla veren kişi ya da kurumlar.
5.Kullanıcı: Siteyi kullanan tüm ziyaretçi, üye ve müşterilerin genel tanımıdır.

1-Gizlilik: Bu site, münhasıran ICE Transfer'e aittir ve kullanıcılarının gizliliklerini korumakla sorumludur. Genel olarak bu gizlilik sözleşmesi, icetransfer.com.tr tarafından toplanan ve kullanılan tüm Kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bu Gizlilik Sözleşmesi, ICE Transfer tarafından bu sitede toplanan bilgi ve veri türlerini; bunların nasıl kullanılıp korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır. ICE Transfer, bu sözleşmede yer alan kuralların tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, iş burada yer verilen ilkelere bağlı olarak, ICE Transfer tarafından toplanmış olan her türlü bilginin; ICE Transfer ilgili hizmeti sunan bölümündeki ekibince alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklanması hususunda azami özen gösterilmektedir. Ancak bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, bununla sınırlıdır. Site, ICE Transfer ortaklık, bağlı kuruluş veya temsilcilerine ait sitelere ve gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlara uygun olan diğer sitelere bağlantılar içerebilmektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından ICE Transfer sorumlu tutulamaz.

2-Kişisel Bilgiler ve Üyelik Kayıtlarının Gizliliği: Siteyi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin ICE Transfer ve bağlantılı şirketler ve temsilciler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Site üzerinden üye sayfanızı kullanabilmeniz için e-posta adresiniz ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi üyelik sayfanız üzerinden değiştirmeniz önerilmektedir. Ayrıca; hizmetlerimizden herhangi birini satın aldığınız sırada verdiğiniz bilgilerin tam ve doğru olduğundan sorumlusunuz. İşlemlerinizi sürdürebilmesi için gerekli olan bilgiyi tam veya doğru olarak sağlayamamanız durumu, web sitemizden beklediğiniz hizmeti yerine getiremememize neden olabilir. Bilgilerinizi tam ve doğru vermemenizden kaynaklanabilecek, web sitesi kullanımının ve/veya hizmetlerin aksaması durumundan ICE Transfer hiçbir biçimde sorumlu değildir. Üyelik bilgilerinizin her zaman gizli tutulması gereklidir; 3. kişilerin sizin kullanıcı adı ve/veya şifre bilgilerinize ulaşmasından dolayı ICE Transfer hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu bilgileri gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, ICE Transfer her ne nam adı altında olursa olsun, herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

3-Bizimle Paylaştığınız Bilgilerin Korunması: ICE Transfer, kendisine bu Sitenin ve sitede bulunan hizmetlerin kullanılması için sunulan tüm kişisel bilgi ve verileri güvenli sunucularda barındırır, varsa mali bilgilerin iletimi ve şifrelenmesi dahil, korunması için çeşitli güvenli teknikler kullanır. Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form ve veri ortamı; şifrelenerek korunmaktadır. Girmiş olduğunuz bilgi ve veriler, hizmetlerimizin gerektirdiği şekilde ve hukuki olarak saklanması gereken süre ile sistemimizde saklanmaktadır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi üye giriş sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu sayfaları kullanmanız; gerekli bilgi ve verilerin güncellenmiş halinin ICE Transfer tarafından işbu Gizlilik Sözleşmesi'ne tabi olarak saklanmasına ve kullanılmasına onay verdiğiniz anlamına gelecektir.

4-Zaman içerisinde ICE Transfer ve bağlantılı şirketler ve/veya temsilcileri Site yolu ile bilgisayarınıza bir küçük bir metin dosyası gönderebilir. Bu bilgiler Site sunucusu tarafından İnternet tarayıcınıza gönderilen ve daha sonra bilgisayarınızın hafızasında depolanan, küçük verilerdir. Gönderilen küçük metinler sisteminize zarar vermez. Bu uygulamayla Siteye yaptığınız tekrarlı ziyaretlerin kolaylaşması sağlanır. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek gönderilen metinlerini kabul etmeyebilir ya da bilgisayarınıza bir metin gönderildiğinde tarayıcınızın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Metinleri reddederseniz sitemizde ve diğer web sitelerinde karşılaşacağınız uygulamalar azalabilir ve bazı özellikler istenen şekilde çalışmayabilir. Bu azalan uygulamalardan ve aksaklıklardan ICE Transfer sorumlu değildir.

5-Sözleşme Değişiklikleri: Bu Gizlilik Sözleşmesi değişikliğe tabidir ICE Transfer, Gizlilik Sözleşmesi'ndeki herhangi bir değişiklik sitede duyuracaktır. Site kanalıyla ICE Transfer'e gönderilen ve/veya iletilen tüm kişisel ve/veya üyelik ve/veya bilgileri, değiştirilmiş şekliyle Gizlilik Sözleşmesi'nin şart ve koşullarına tabidir.

6-Bize Ulaşın: Bu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Sözleşmesi'nin ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz info@icetransfer.com.tr adresine yazabilirsiniz. ICE Transfer bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

İPTAL VE DEĞİŞİKLİK ŞARTLARI
- İptal ve Değişiklikler için son tarih bilgisi Rezervasyon Onay sayfasında verilmektedir.
- İptal tarihi geçen rezervasyonlar için geri ödeme alamazsınız.
- İptal tarihi geçmeden yapmış olduğunuz iptaller tarafınıza yapmış olduğunuz ödeme metodu ile iade edilecektir.
- Değişiklik tarihi geçen rezervasyonlarınız için sadece çağrı merkezimiz aracılığı ile değişiklik yapabilirsiniz.
- Bu hizmeti satın alarak seçmiş olduğunuz araç ile ilgili belirtilen iptal ve değişiklik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.