Rezervasyonum

Yayınlanan fiyatlarımız kişi değil araç fiyatıdır ve tek yön transfer ücretleridir. Arzu ettiğiniz transfer destinasyonu için fiyatlara listeden ulaşamıyorsanız 0539 383 44 44 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilir veya info@icetransfer.com.tr adresinden bize mail atabilirsiniz.

Rezervasyon için web sitemizde bulunan Online Rezervasyon Formunu eksiksiz doldurup göndermeniz gerekmektedir. Şayet transfer saatinize 24 saat den daha az süre kalmış ise +90 539 383 44 44 nolu numaramızdan bizlere ulaşıp müsaitlik bilgisi alarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Transfer ödemenizi rezervasyonunu yaparken web sitemideki 3D Güvenlikli ödeme sistemimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyor iseniz Havalimanındaki görevli müşteri temsilcimize veya hizmeti aldığınız araçdaki kaptanımıza nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca transfer gününden en geç bir gün öncesine kadar şirket hesabımıza banka havale veya eft sistemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Almış olduğunuz hizmet için fatura istemeniz durumun da bunu rezervasyon esnasında fatura bilginiz ile birlikte biz bildirmeniz gerekmektedir.Faturanız muhasebe departmanımız tarafından kesilip transfer aracınızda verilecektir.

Rezervasyonu onaylanmış tüm misafirlerimiz terminal çıkışında havalimanı temsilcimiz veya şoförümüz tarafından isminiziniz yazılı olduğu tabela ile karşılanacaktır. Şayet havalimanındaki yoğunlukdan dolayı karşılama personelimize ulaşamaz iseniz bizlere Sms, Telefon(+90 539 383 44 44) veya mail(info@icetransfer.com.tr) yoluyla ulaştığınız taktirde görevli arkadaşımızı kısa bir sürede olduğunuz noktaya yönlendiriyoruz

Rezervasyonlarınızı transfer saatinizden 12 saat öncesine kadar iptal ettirebilirsiniz. Daha önceden ödeme yapmış iseniz transfer ücretiniz herhangi bir kesinti olmadan iade edilir. 12 saat den az süre kalmış rezervasyon iptalleriniz de ücret iadesi yapılmamaktadır.

Geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar, gecikme olursa sizden extra bir ücret talep edilmemektedir. Operasyon departmanımız uçuş bilgilerinizi takip etmektedir. Ancak bazı zamanlarda Havalimanı uçuş sisteminden kaynaklı gecikmeler görülemediği için gecikmelerinizi bizlere mutlaka sms, telefon(+90 539 383 44 44) veya mail(info@icetransfer.com.tr) atarak bildirmeniz gerekmektedir. 2 saat den sonraki gecikmelerde firmamız transfer aracınızda program değişikliği yapma hakkını kullanabilir.

Talebiniz olması doğrultusunda transfer aracımıza 1 adet çocuk koltuğunu ücretsiz koymaktayız. Çocuk koltuğu ihtiyacınızı rezervasyon esnasında mutlaka bildirmelisiniz.

Konakladığınız otelden, pansiyondan, tatil köyünden veya yazlığınızdan Antalya havalimanına, Gazipaşa havalimanına, Dalaman havalimanına, Otogara, Yat limanına veya ulaşmak istediğniz herhangi bir noktaya dönüş transferi hizmeti alabiliriniz. Dönüş transferinizi en geç 1 gün önceden telefon ederek, sms (+90 539 383 44 44) veya info@icetransfer.com.tr mail atarak operasyon departmanımız ile karşılıklı teyit etmeniz gerekmektedir. Dönüş transferiniz için kararlaştırılmış saatde alınış noktasında hazır bulunmanız gerekmektedir. Özel bir durum söz konusu değil ise iç hat uçuşlarda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat öncesinden havalimanında olmanız yeterli olacaktır.

Alanya Bölgesinden: Mahmutlar, Alanya, Konaklı, Avsallar, İncekum, Okurcalar 2,5 saattir. Side,Manavgat Bölgesinden: Kızılağaç, Manavgat, Titreyengöl, Sorgun, Side, Kumköy, Çolaklı, Evrenseki, Gündoğdu, Denizyaka 2 saattir. Belek Bölgesinden: Boğazkent, Belek, Kadriye 1 saattir. Kemer Bölgesinden: Tekirova, Çamyuva, kiriş, Kemer, Göynük, Beldibi 1,5 saattir. Olimpos Bölgesinden: Adrasan, Olimpos, Çıralı 2,5 saattir.