Rezervasyonum
Evrenseki

Evrenseki

Paylaş

 Antalya’ nın birbirinden güzel tatil beldelerin yanında Evrenseki’ yi görmezden gelmek olmazdı tabi ki de, Evrenseki sahip olduğu mavi bayraklı plajları, kafeleri, soyunma kabinleri, duşları ve oyun alanlarıyla yerli ve yabancı bütün turistlere hizmetini sunmaktadır. Antalya Havalimanın dan Evrenseki’ ye ulaşım sağlamak artık Ice Transfer ayrıcalığı ile oldukça kolay! Evrenseki’ ye yapacağınız tatil ya da iş seyahatlerinizde sizi Antalya Havalimanın da karşılıyor ve Evrenseki’ ye ulaşımınızı güvenli, konforlu ve kaliteli bir şekilde sağlıyoruz. Transfer araçlarımız arasında standart Binek, Mercedes Vip ve Minibüs araçlar yer almaktadır. Taşıma kapasitesi olarak 1 kişiden istenilen kişiye sayısına kadar ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz.

 Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri havalimanın da karşılayacak ve Antalya Evrenseki transfer hizmetimiz yolculuğunuz başlayacaktır. Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konuların başında sizlerin konforu ve güvenliğinizdir. Antalya transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz. Ulaşım firması olarak bizler en iyi hizmetimizi vermeyi amaç edindik. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmekte ve tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Siz de Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 Antalya Havalimanın dan Evrenseki’ ye ulaşmanın bir yollarından biri olan transfer hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Standart araçlarımızın yanında özel donanımlı vip araçlarımız ile konforunuzu üst seviyede tutuyoruz. Güvenli ve konforlu bir şekilde Evrenseki’ ye ulaşmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi Antalya Evrenseki transfer hizmetimize davet ediyoruz.