Rezervasyonum
Finike

Finike

Paylaş

 Antalya Finike portakalı ile ünlenmiş bir liman kentidir. Doğal güzellikleri, tarihi eserleri, antik kentleri, pürüzsüz plajları, tarihin kalıntılarını sergileyen o muhteşem müzeleri, mağaraları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Finike bölgesine ulaşmak Ice Transfer ile artık daha rahat ve kolay! Antalya Havalimanın dan Finike’ ye ulaşmak hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı. Finike de müthiş bir tatil yapmayı planlıyorsanız ve Antalya Havalimanında ineceksiniz, havalimanın dan Finike’ ye ulaşmanın en kolay, güvenli ve kaliteli yolu bir transfer firmasına ulaşmanız olacaktır.

 Ice Transfer olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ice Transfer, transferinizi nasıl gerçekleştirmektedir? Önceden yapacağınız rezervasyon ile, uçağınızın iniş zamanına göre sizlerle iletişime geçerek sizler havalimanına inmeden önce belirttiğiniz hat da şoförlü aracınız hazır olarak sizi bekliyor olacaktır. Binek araçlar, vip araçlar ya da minibüs araç çeşitlerimiz ile araçlarımızdan birini seçebilirsiniz. Tüm bakımları yapılmış konforlu araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile sizlere en iyi Finike’ ye transfer hizmetini sunmak için çalışmaktayız. Transferinizi yaptığımız bölgeler arasında neredeyse tüm semtlere hizmetimiz vardır. Ayrıca isterseniz rezervasyon yaptığınız otele veya konuma da transfer hizmetinizi sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız ile en iyi ve rahat Antalya Havalimanın dan Finike’ ye transfer hizmetini alacağınıza garanti veriyoruz.

 Ice Transfer olarak müşterilerimizin talepleri ile zenginleşen içeriğimiz, her yıl sağlanan memnuniyeti arttırmaktayız. Bunun yanı sıra şoförlerimizin alanlarındaki yetkinliği Antalya Havalimanı Finike transfer yolculuğunun konforundaki en büyük etkenlerden birisi olacaktır. Görevlerindeki başarıyla birlikte her zaman güler yüzlü personelleri kuruluşumuzu tatillerinizi veya seyahatinizi unutulmaz yapacaktır. Tatil veya seyahat edeceğiniz konuma en rahat imkanlarla ulaşmanız için şirketimizi olarak her yıl sizinle olmaya devam ediyoruz. Tercihinize bağlı olarak gidiş şartlarınızı dönüşünüzde de kullanmanız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.