Rezervasyonum
Side

Side

Paylaş

 Eski zamanlarda ki ismi “Nar” anlamına gelen Side Anadolu’ nun neredeyse en eski yerleşim yerlerinden biridir. Antalya’nın en güzel bölgelerinden biri olan Side çok sayıda gezilip görülecek yere de ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle tarihi gezilerden hoşlananlar için Side’nin eşsiz deneyimler yaşayacakları bir konumu olduğunu söylemeliyiz. Side’ ye gittiğiniz zaman gezebileceğiniz tarihi dokular, Side Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Side Müzesi, Aspendos Köprüsü, Anıtsal Çeşme, Manavgat Şelalesi gibi birçok tarihi olaylara görgü tanıklığı etmiş tarihi kalıntıları görebilirsiniz.

 Antalya Havalimanın dan Side’ ye Gazipaşa Havalimanın dan Side' ye ulaşmak Ice Transfer aracılığı ile artık çok rahat ve kolay! Side’ ye yapacağınız tatil ya da iş seyahatlerinizde sizi havalimanın da karşılıyor ve Side’ ye ulaşımınızı sağlıyoruz. Transfer araçlarımız arasında binek, Mercedes Vip ve Minibüs araç çeşitlerimiz yer almaktadır. Kaç kişi olursa olsun her konuda ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz. Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri havalimanın da karşılayacak ve Antalya Havaalanı Side transfer veya Gazipaşa Havaalanı Side transfer yolculuğunuz başlıyor. Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konular konfor ve güvenliğinizdir. Havalimanı Side’ ye transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz.

 Özel transfer firması olarak bizler en iyi transfer hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmektedir. Tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Sizler de Side’ ye transfer ihtiyaçlarınız için Ice Transfere gönül rahatlığı ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya çevre il ve ilçeleri arası transferleriniz için uzman firmamızı tercih edebilir ve farklı bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Firmamız Side’ ye transfer işlemlerinizi konforlu bir şekilde yerine getirmektedir. Ulaşım sektörüne getirdiğimiz pek çok yenilik ile farklı bir yolculuk keyfi sunan firmamız, şoföründen müşteri temsilcilerine kadar uzman kişilerden oluşmaktadır.