Rezervasyonum
Kemer

Kemer

Paylaş

 Antalya denildiği zaman ilk aklımıza deniz, güneş ve tabi ki tatil gelmektedir. Peki Antalya’ nın en popüler tatil beldesini denemeye ne dersiniz? Antalya Kemer denizi mükemmel atmosferi ile tadına doyamayacağınız bir tatil olacaktır. Çam ormanlarının birleştiği muhteşem doğal güzelliklere sahip bir tatil merkezidir. Kemer, muhteşem denizi, doğal güzellikleri, tabiat parkları, koyları ve plajları, lüks tatil köyleri, restoranları, gece kulüpleri ve alışveriş imkanları ile tatilcilerine hafızalarına kazınacak bir tatil fırsatı sunmaktadır. Antalya Havalimanı Kemer transfer hizmeti ile tatiliniz olumsuzluklardan uzak başlasın. Ice Transfer ile istediğiniz konuma ulaşmak hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı. Antalya Havalimanın dan Kemer’ e ulaşmanın en kolay, güvenli ve kaliteli yolu bir transfer firmasına ulaşmanız olacaktır.

 Ice Transfer olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ice Transfer transferinizi nasıl gerçekleştiriyor? Önceden yapacağınız rezervasyon ile uçağınızın iniş zamanına göre sizlerle iletişime geçerek sizler havalimanına inmeden önce belirttiğiniz hat da şoförlü aracınız hazır olarak sizi bekliyor olacaktır. Binek araçlar, vip araçlar ya da minibüs araç çeşitlerimiz ile araçlarımızdan birini seçebilirsiniz. Tüm bakımları yapılmış konforlu araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile sizlere en iyi Antalya Havaalanı Kemer transfer hizmetini sunmak için çalışmaktayız.  Kemer de transfer yaptığımız bölgeler arasında neredeyse tüm semtlere hizmetimiz vardır. Ayrıca isterseniz rezervasyon yaptığınız otele veya konuma da transfer hizmetinizi sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız ile en iyi ve rahat Antalya Havalimanın dan Kemer’ e kaliteli ve konforlu transfer hizmetini alacağınıza garanti veriyoruz.

 Ice Transfer olarak müşterilerimizin talepleri ile zenginleşen içeriğimiz, her yıl sağlanan memnuniyeti arttırmaktayız. Bunun yanı sıra şoförlerimizin alanlarındaki yetkinliği, Antalya Havalimanın dan Kemer’ e transfer yolculuğunun konforundaki en büyük etkenlerden birisi olacaktır. Görevlerinde ki başarıyla birlikte her zaman güler yüzlü personelleri kuruluşumuzu tatillerinizi veya seyahatinizi unutulmaz yapacaktır. Kemer yolculuğunuzda size, farklı araç tipleriyle de hizmet vermekteyiz. Kalabalık aileler ve ya gruplar için araç tercihimiz mevcuttur. Tatil veya seyahat edeceğiniz konuma en rahat imkanlarla ulaşmanız için şirketimizi olarak her yıl sizinle olmaya devam ediyoruz. Tercihinize bağlı olarak gidiş şartlarınızı dönüşünüzde de kullanmanız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.