Rezervasyonum
Alanya

Alanya

Paylaş

 Neredeyse sonu olmayan kilometrelerce uzayan sahilinin hemen hemen hepsinin kum olması tercih edilebilirliğini artırsa da, Alanya’ nın en çok dikkat çeken özelliği sanayiden uzak temiz havası olmasıdır. Ice Transfer olarak siz değerli müşterilerimiz için havalimanı transferi, Bölgeden Bölgeye transfer hizmeti sunan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamızın bu başarısında tabi ki yılların vermiş olduğu tecrübe büyük bir öneme sahiptir. Bununla birlikte sunulan hizmetin kalitesi de oldukça önem taşımaktadır. Antalya Alanya’ ya transfer imkanlarımız ile konforlu ve güvenilir bir şekilde Alanya’ ya ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şoförlerimiz arasında tecrübesiz hiçbir şoför bulunmamakta, tüm şoförlerimiz uzun süredir ehliyet sahibi olan kişilerden seçilmektedir.

 Ayrıca müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü bir hizmet sunma politikamız da oldukça ön plandadır. Antalya Havalimanın dan Alanya’ ya seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler Bizimle irtibata geçerek güvenilir ve konforlu havalimanı transfer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ice Transfer kalitesi ile Antalya Havalimanın dan birçok tatil beldesine transfer hizmetine ulaşmak mümkündür.

 Antalya Alanya’ ya transfer gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Şoförlerimiz trafik kuralları konusunda son derece dikkatli olmakla birlikte yolcu güvenliğini herhangi bir şekilde tehlikeye atacak tüm aktiviteler den kaçınmaktadırlar. Bu sebep ile Antalya Havalimanın dan Alanya’ ya seyahatinizi gerçekleştirmek için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Antalya Havalimanına iniş yaptığınız anda şoförlerimiz istediğiniz araç türü ile havalimanın da sizi bekliyor olacaktır. Antalya Havalimanın da şoförümüz ile buluşarak son derece konforlu araçlarımız ile Alanya’  ya seyahatinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip tatilinize veya seyahatinize bir an önce başlayabilirsiniz. Transfer hizmeti konusundaki en önemli konulardan bir diğeri ise şüphesiz ki hizmetin fiyatlarıdır. Firmamızın sunduğu transfer fiyatları he bütçeye uygun ve değeri fiyatları ile fiyatlandırılmıştır.