Rezervasyonum
Avsallar

Avsallar

Paylaş

 Antalya Havalimanın dan Avsallar’ a ulaşım sağlamak Ice Transfer ile oldukça kolay! Avsallar’ a yapacağınız tatil ya da iş seyahatlerinizde sizi Antalya Havalimanın da karşılıyoruz ve Avsallar’ a ulaşımınızı güvenli, konforlu ve kaliteli bir şekilde sağlıyoruz. Transfer araçlarımız arasında standart Binek, Mercedes Vip ve Minibüs araçlar yer almaktadır. Taşıma kapasitesi olarak 1 kişiden 13 kişiye kadar ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz. Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri havalimanın da karşılayacak ve Antalya Avsallar’ a transfer yolculuğunuz başlayacaktır.

 Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konuların başında sizlerin konforu ve güvenliğinizdir. Antalya transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz. Ulaşım firması olarak bizler en iyi hizmetimizi vermeyi amaç edindik. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmekte ve tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Siz de Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 Antalya Havalimanın dan Avsallar’ a ulaşmanın bir yollarından biri olan transfer hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Standart araçlarımızın yanında özel donanımlı vip araçlarımız ile konforu üst seviyede tutuyoruz. Vip araçlarımız arasında lüks binek araçlar ve Mercedes Vito gibi vip araçlar mevcuttur. Güvenli ve konforlu bir şekilde Avsallar’ a ulaşmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi Avsallar transfer hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Antalya Avsallar transfer hizmeti müşterilerimizin konforu, kaliteli yolculuğu ve güvenli bir şekilde istenilen konuma ulaşması için verilmektedir. Transfer yolculuğu seçen müşteriler, araçlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde, Antalya Havalimanın da güler yüz ile karşılanıp Avsallar’ a ulaşmak istedikleri yerlere bırakılarak yolculuklarını tamamlamaktadırlar.