Rezervasyonum
Beldibi

Beldibi

Paylaş

 Kemer'den yaklaşık 27 km. mesafede yer alan Beldibi, Olimpos'tan teleferik ile gidilen ve bölgenin en yüksek noktasına, Göynük Kanyonu ve Üçoluk Yaylası ise doğal güzelliklere düşkün ve doğa sporları seven tatilciler için mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Tatil ev seyahat etmek insanların en büyük ihtiyaçlarından biri olmaya başlamıştır. Öğrenciler derslerin sınavların yoğunluğu, çalışan kişiler işlerin yoğunluğundan sürekli şikayet etmekte ve bunalmaktadırlar. Bu sebep ile herkes belirli bir süre için rahatça dinlenebileceği stresli hiçbir şeyi düşünmeyeceği beldeler aramaktadırlar, Beldibi ülkemizin rahatlamak için tercih edilebilecek nadide beldelerinden bir tanesidir.

 Beldibi’ne seyahat etmek isteyen kişilerin ilk durağı genellikle Antalya Havalimanı olmaktadır. Bu durumun sebebi ise günümüzde uçak ile seyahatin oldukça yaygınlaşmış olmasıdır. Uçak ile yolculuk yapmak oldukça diğer ulaşım şekillerine göre daha kolay ve konforludur. Ama Antalya Havalimanı’ na gelen yolcular çoğunlukla Beldibi’ne gitme konusunda büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Bu durumda tatillerini olumsuz etkilemektedir. Firmamız Ice Transfer aracılığı ile sağlanan transfer hizmeti ile ulaşımınızı sağlamak oldukça kolay olacaktır.

 Firmamız oluşabilecek tüm sorunları sizler için çözüme kavuşturmayı ve size en konforlu yolculuğu sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Ice Transfer olarak Antalya Beldibi transfer işlemi sırasında araçlarımız arasında binek araçları bulundurduğu gibi minibüs gibi birden fazla kişinin kullanabileceği araçlarda bulundurmaktayız. Geniş araç yelpazemiz sayesinde ailesi ile birlikte Beldibi’ne tatillerini geçirmek isteyen yolcularımıza Antalya Beldibi transfer şansı sunmaktayız.