Rezervasyonum
Belek

Belek

Paylaş

Antalya’ya 40 km uzaklıktaki Belek, eski haline göre zamanla Antalya’dan farklı bir tatil bölgesi olarak ön plana çıkmaya başarmıştır. Modern otelleri, sınırsız alışveriş imkanı, keyif alabileceğiniz restoranları ve özellikle dünya standartlarındaki golf tesisleriyle, doğa ile sporu bir araya getirmiştir. Tarih ile tatili bir arada sunan tatil bölgelerinden biridir. Firmamız tüm tatil severlere hitap edebilmek için transfer hizmetlerini oldukça uygun fiyatlara sağlamayı hedeflemektedir.

 Belek transfer fiyatları hakkında bir araştırma yaparak siz de en uygun fiyata en konforlu ve güvenilir transfer hizmetinin firmamız tarafından sağlandığını göreceksiniz. Ayrıca firmamız hizmet kalitesini sürekli artırabilmek adına müşterilerden gelen yolculukları hakkında ki yorumları sürekli olarak değerlendirmektedir. Bununla birlikte Ice Transfer olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tüm bu özellikler ile firmamız Ice Transfer Havalimanın dan Antalya’ nın birçok ilçesine transfer hizmeti sunmaktadır.

 Ice Transfer olarak müşterilerimizin talepleri ile zenginleşen içeriğimiz, her yıl sağlanan memnuniyeti artırmaktayız. Bunun yanı sıra şoförlerimizin alanlarındaki yetkinliği, Havalimanı Belek transfer yolculuğunun konforunda ki en büyük etkenlerden birisi olacaktır. Görevlerindeki başarıyla birlikte her zaman güler yüzlü personelleri kuruluşumuzu tatillerinizi veya seyahatinizi unutulmaz yapacaktır. Belek yolculuğunuzda size, farklı araç tipleriyle de hizmet vermekteyiz. Kalabalık aileler ve ya gruplar için araç tercihimiz mevcuttur. Tatil veya seyahat edeceğiniz konuma en rahat imkanlarla ulaşmanız için şirketimizi olarak her yıl sizinle olmaya devam ediyoruz. Tercihinize bağlı olarak gidiş şartlarınızı dönüşünüzde de kullanmanız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.