Rezervasyonum
Bozburun

Bozburun

Paylaş

  Bozburun'da mevcut az sayıda otel ve pansiyonlarda sessiz ve sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Larymna antik kentine ait az sayıda kalıntı Asar tepesinde 45 dakikalık yürüme mesafesinde. Güzel bir doğa yürüyüşü için ideal bir konumdadır. Kent surları ve bazı mezar taşları çevreye dağılmış ve hepsi birer tarihi eser özelliği taşımaktadır. Asar tepesinde manzara muhteşemliği ile doğa ile huzurlu bir tatil geçirmenin en güzel hali Bozburunu tercih etmeniz olacaktır. Havalimanından Bozburun’ a ulaşım sağlamak Ice Transfer ile artık çok kolay ve rahat, Bozburun’ a yapacağınız tatil ya da iş seyahatlerinizde sizi havalimanında karşılıyoruz ve Bozburun’ a ulaşımınızı güvenli, konforlu ve kaliteli bir şekilde sağlıyoruz.

 Transfer araçlarımız arasında standart Binek, Mercedes Vip ve Minibüs araçlar yer almaktadır. 1 kişiden 13 kişiye kadar ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz. Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri havalimanın da karşılayacak ve Bozburun’ a transfer yolculuğunuz başlayacaktır. Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konular konfor ve güvenliğinizdir. Bozburun transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz. Ulaşım firması olarak bizler en iyi hizmetimizi vermeyi amaç edindik. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmekte ve tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Siz de Bozburun transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 Havalimanın dan Bozburun’ a ulaşmanın bir yollarından biri olan transfer hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Standart araçlarımızın yanında özel donanımlı vip araçlarımız ile konforu üst seviyede tutuyoruz. Vip araçlarımız arasında lüks binek araçlar ve Mercedes Vito gibi vip araçlar mevcuttur. Güvenli ve konforlu bir şekilde Bozburun’ a ulaşmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi Bozburun’ a transfer hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Bozburun transfer hizmeti müşterilerimizin konforu, kaliteli yolculuğu ve güvenli bir şekilde istenilen konuma ulaşması için verilmektedir. Transfer yolculuğu seçen müşteriler, araçlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde, Havalimanı’nda güler yüz ile karşılanıp Bozburun’ a ulaşmak istediklere yerlere bırakılarak yolculuklarını tamamlamaktadırlar.