Rezervasyonum
Çıralı

Çıralı

Paylaş

 Çıralı gizli kalmış tatil beldelerinden biridir. Likya yolu üzerinde çevre yerlere doğa yürüyüşü ve dağ yürüyüşü yapmak da Çıralı'da en yaygın olan aktivitelerdendir. Çıralı muhteşem doğa içerisinde sakin, mutlu ve huzurlu bir tatil arayanlar için ideal bir tatil bölgesidir. Çıralı'da bu anlamda konaklama imkanları da çeşitlidir. Ice Transfer olarak siz değerli müşterilerimiz için Havalimanı transferi, Bölgeden Bölgeye transfer hizmeti sunan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamızın bu başarısında tabi ki yılların vermiş olduğu tecrübe büyük bir öneme sahiptir. Bununla birlikte sunulan hizmetin kalitesi de oldukça önem taşımaktadır. Çıralı bölgesine imkanlarımız ile konforlu ve güvenilir bir şekilde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şoförlerimiz arasında tecrübesiz hiçbir şoför bulunmamakta, tüm şoförlerimiz uzun süredir ehliyet sahibi olan kişilerden seçilmektedir. 

Ayrıca müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü bir hizmet sunma politikamız da oldukça ön plandadır. Gazipaşa Havalimanın dan Çıralı’ ya seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler Bizimle irtibata geçerek güvenilir ve konforlu havalimanı transfer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ice Transfer kalitesi ile Gazipaşa Havalimanın dan birçok tatil beldesine transfer hizmetine ulaşmak mümkündür. Antalya Çıralı’ ya transfer gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Şoförlerimiz trafik kuralları konusunda son derece dikkatli olmakla birlikte yolcu güvenliğini herhangi bir şekilde tehlikeye atacak tüm aktivitelerden kaçınmaktadırlar. Bu sebep ile Gazipaşa Havalimanın dan Çıralı’ ya seyahatinizi gerçekleştirmek için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 Gazipaşa Havalimanına iniş yaptığınız anda şoförlerimiz istediğiniz araç türü ile havalimanın da sizi bekliyor olacaktır. Havalimanın da şoförümüz ile buluşarak son derece konforlu araçlarımız ile Çıralı’ ya seyahatinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip tatilinize veya seyahatinize bir an önce başlayabilirsiniz. Transfer hizmeti konusundaki en önemli konulardan bir diğeri ise şüphesiz ki hizmetin fiyatlarıdır. Firmamızın sunduğu transfer fiyatları he bütçeye uygun ve değeri fiyatları ile fiyatlandırılmıştır.