Rezervasyonum
Datça

Datça

Paylaş

Datça koylarında geçireceğiniz muhteşem tatilinize veya seyahatinize doyamayacaksınız. Yüzerken aşağıya daldığınızda yüzen balıkları görebileceğiniz berraklığa sahip, masmavi sularla çevrili olan bu koylar; unutulmaz bir eğlenceyi ve huzuru bir arada sunuyor.Tatil ev seyahat etmek insanların en büyük ihtiyaçlarından biri olmaya başlamıştır. Çalışan kişiler işlerin yoğunluğundan sürekli şikayet etmekte bunalmaktadır. Bu sebep ile herkes belirli bir süre için rahatça dinlenebileceği stresli hiçbir şeyi düşünmeyeceği beldeler aramaktadırlar, Datça ülkemizin rahatlamak için tercih edilebilecek nadide beldelerinden bir tanesidir.


 Datça’ ya seyahat etmek isteyen kişilerin ilk durağı genellikle Dalaman Havalimanı olmaktadır. Bu durumun sebebi ise günümüzde uçak ile seyahatin oldukça yaygınlaşmış olmasıdır. Uçak ile yolculuk yapmak, diğer ulaşım şekillerine göre daha kolay ve konforludur. Ama Dalaman Havalimanı’ na gelen yolcular çoğunlukla Datça’ ya gitme konusunda büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Bu durumda tatillerini olumsuz etkilemektedir.

 Firmamız Ice Transfer aracılığı ile sağlanan transfer hizmeti ile ulaşımınızı sağlamak oldukça kolay ve rahat olacaktır. Firmamız oluşabilecek tüm sorunları sizler için çözüme kavuşturmayı ve size en konforlu yolculuğu sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Ice Transfer olarak Datça’ ya transfer araçları arasında binek araçları bulundurduğu gibi minibüs gibi birden fazla kişinin kullanabileceği araçlarda bulundurmaktayız. Geniş araç yelpazemiz sayesinde ailesi ile birlikte Datça da tatillerini geçirmek isteyen yolcularımıza Dalaman Datça transfer şansı sunmaktayız.