Rezervasyonum
Denizyaka

Denizyaka

Paylaş

 Belek' in batısında yer alan Denizyaka Belekle arası sadece 8 km dir. Antalya yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri olmuştur. Kumlu plajları, konforlu ve eşsiz tatil köyleri, muhteşem doğa manzarası ve tarihi kalıntıları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Antalya Havalimanın dan Denizyaka’ ya transfer için firmamız sizin her zaman yanınızdayız. Denizyaka’ ya ziyaretlerinizde sizleri Antalya Havalimanın da karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile sizi Denizyaka’ ya ulaştırıyoruz. İster çekirdek aile ister kalabalık gruplar halinde farklı model ve büyüklükteki araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ile sizi ve misafirlerinizi konfor ve güven içinde Denizyaka’ ya ve çevresine ulaştırıyoruz. Havaalanı transfer firması olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforudur.

 Bu sebeple transfer yaparken kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımları tam anlamıyla yapılmış, eğitimli ve profesyonel şoförlerimiz ile önce müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak çalışmaktayız. Denizyaka da geçireceğiniz vakitlerinizin en iyi şekilde başlaması için Denizyaka’ ya transfer hizmetimiz ile mutlaka tanışmanızı isteriz. Sizde en iyi Antalya Havalimanın dan Denizyaka’ ya transfer hizmeti ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İster telefon ister sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 Tatil hayali kuran binlerce kişi yorulmadan seyahat etmek için uçakları tercih etmeye başlamıştır. Fakat uçaktan indikten sonra başlayan baş ağrıtıcı transfer hizmetleri yüzünden tatilleri daha başlamadan bir hayli zor bir hal almaktadır. İşte bu noktada Ice Transfer ile Tatiliniz evinizden çıkarken başlasın sloganımızla sizleri Ice Transfer ’in deneyimli, konforlu ve her türlü donanıma sahip transfer hizmetine gönül rahatlığıyla ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri Antalya Havalimanı’nda karşılıyor ve dilediğiniz bölgeye ulaşımınızı sağlıyoruz.