Rezervasyonum
Fethiye

Fethiye

Paylaş

 Tatil ev seyahat etmek insanların en büyük ihtiyaçlarından biri olmaya başlamıştır. Öğrenciler derslerin sınavların yoğunluğu, çalışan kişiler işlerin yoğunluğundan sürekli şikayet etmekte bunalmaktadır. Bu sebep ile herkes belirli bir süre için rahatça dinlenebileceği stresli hiçbir şeyi düşünmeyeceği beldeler aramaktadırlar, Fethiye ülkemizin rahatlamak için tercih edilebilecek nadide beldelerinden bir tanesidir.

 Fethiye' ye seyahat etmek isteyen kişilerin ilk durağı genellikle havalimanı olmaktadır. Bu durumun sebebi ise günümüzde uçak ile seyahatin oldukça yaygınlaşmış olmasıdır. Uçak ile yolculuk yapmak oldukça diğer ulaşım şekillerine göre daha kolay ve konforludur. Ama havalimanı’ na gelen yolcular çoğunlukla Fethiye' ye gitme konusunda büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Bu durumda tatillerini olumsuz etkilemektedir. Firmamız Ice Transfer aracılığı ile sağlanan transfer hizmeti ile ulaşımınızı sağlamak oldukça kolay olacaktır.

 Firmamız oluşabilecek tüm sorunları sizler için çözüme kavuşturmayı ve size en konforlu yolculuğu sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Ice Transfer olarak Fethiye transfer araçları arasında binek araçları bulundurduğu gibi minibüs gibi birden fazla kişinin kullanabileceği araçlarda bulundurmaktayız. Geniş araç yelpazemiz sayesinde ailesi ile birlikte Fethiye de tatillerini geçirmek isteyen yolcularımıza Fethiye' ye uygun ve konforlu transfer şansı sunmaktayız.