Rezervasyonum
İncekum

İncekum

Paylaş

 Eğer doğanın bu muhteşem güzelliklerini görmek, tadına doyasıya varmak istiyorsanız. Alanya İncekum tam size uygun göre bir yer. İncekum ismini nerde aldığını çok düşünmeye gerek yok bence, deniz tabanı incekumlardan oluşuyor ve yavaş yavaş deniz derinleşmeye başlıyor. İncekum da tatil yapmak istiyorsanız ama ulaşım bir türlü bulamıyorsunuz Ice Transfer sizlerin hizmetinde, muhteşem tatilinize veya seyahatinize bizimle başlamaya ne dersiniz? Tatil ve seyahat etmek insanların en büyük ihtiyaçlarından biri olmaya başlamıştır. Çalışan kişiler işlerin yoğunluğundan sürekli şikayet etmekte bunalmaktadır. Bu sebep ile herkes belirli bir süre için rahatça dinlenebileceği stresli hiçbir şeyi düşünmeyeceği beldeler aramaktadırlar, İncekum ülkemizin rahatlamak için tercih edilebilecek nadide beldelerinden bir tanesidir.

 İncekum’ a seyahat etmek isteyen kişilerin ilk durağı genellikle Antalya Havalimanı olmaktadır. Bu durumun sebebi ise günümüzde uçak ile seyahatin oldukça yaygınlaşmış olmasıdır. Uçak ile yolculuk yapmak, diğer ulaşım şekillerine göre daha kolay ve konforludur. Ama Antalya Havalimanı’ na gelen yolcular çoğunlukla İncekum’ a gitme konusunda büyük sorunlar yaşamaktadırlar. Bu durumda tatillerini olumsuz etkilemektedir. Firmamız Ice Transfer aracılığı ile sağlanan transfer hizmeti ile ulaşımınızı sağlamak oldukça kolay ve rahat olacaktır.

 Firmamız oluşabilecek tüm sorunları sizler için çözüme kavuşturmayı ve size en konforlu yolculuğu sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Ice Transfer olarak İncekum’ a transfer araçları arasında binek araçları bulundurduğu gibi minibüs gibi birden fazla kişinin kullanabileceği araçlarda bulundurmaktayız. Geniş araç yelpazemiz sayesinde ailesi ile birlikte İncekum da tatillerini geçirmek isteyen yolcularımıza Antalya İncekum’ a transfer şansı sunmaktayız.