Rezervasyonum
Kalkan

Kalkan

Paylaş

 Küçük bir liman kenti olan Antalya Kalkan, her geçen yıl özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı birçok turist’ e ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl bu kadar yerli ve yabancı turisti misafir eden kalkan keşfedilmemiş doğa güzellikleri ile tatil veya seyahat için gelenleri büyülemeyi başarmıştır. Ice Transfer olarak siz değerli müşterilerimiz için havalimanı transferi, Bölgeden Bölgeye transfer hizmeti sunan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamızın bu başarısında tabi ki yılların vermiş olduğu tecrübe büyük bir öneme sahiptir. Bununla birlikte sunulan hizmetin kalitesi de oldukça önem taşımaktadır.

 Kalkan bölgesine imkanlarımız ile konforlu ve güvenilir bir şekilde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şoförlerimiz arasında tecrübesiz hiçbir şoför bulunmamakta, tüm şoförlerimiz uzun süredir ehliyet sahibi olan kişilerden seçilmektedir. Ayrıca müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü bir hizmet sunma politikamız da oldukça ön plandadır. Havalimanın dan Kalkan'a transfer gerçekleştirmek isteyen kişiler Bizimle irtibata geçerek güvenilir ve konforlu havalimanı transfer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ice Transfer kalitesi ile havalimanından birçok tatil beldesine transfer hizmetine ulaşmak mümkündür.

 Antalya Kalkan’ a transfer gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Şoförlerimiz trafik kuralları konusunda son derece dikkatli olmakla birlikte yolcu güvenliğini herhangi bir şekilde tehlikeye atacak tüm aktivitelerden kaçınmaktadırlar. Bu sebep ile havalimanından Kalkan’ a seyahatinizi gerçekleştirmek için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Havalimanına iniş yaptığınız anda şoförlerimiz istediğiniz araç türü ile havalimanında sizi bekliyor olacaktır. Havalimanında şoförümüz ile buluşarak son derece konforlu araçlarımız ile Kalkan’ a seyahatinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip tatilinize veya seyahatinize bir an önce başlayabilirsiniz. Transfer hizmeti konusundaki en önemli konulardan bir diğeri ise şüphesiz ki hizmetin fiyatlarıdır. Firmamızın sunduğu transfer fiyatları he bütçeye uygun ve değeri fiyatları ile fiyatlandırılmıştır.