Rezervasyonum
Kaş

Kaş

Paylaş

 Kaş Antalya’nın konum olarak batısında yer alan turistik bölge özelliğine sahiptir. Kaş plajları ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmayı başarmıştır. Antalya Kaş bölgesi yoğun turistik aktivitenin yaşandığı, deniz merkezli turizmin hakim olduğu yerler arasında yer almaktadır. Havalimanın dan Kaş’a Ice Transfer ile ulaşmak hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı. Havalimanın dan Kaş’a ulaşmanın en kolay, güvenli ve kaliteli yolu bir transfer firmasına ulaşmanız olacaktır.

 Ice Transfer olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ice Transfer, transferinizi nasıl gerçekleştirmektedir? Önceden yapacağınız rezervasyon ile uçağınızın iniş zamanına göre sizlerle iletişime geçerek sizler havalimanına inmeden önce belirttiğiniz hat da şoförlü aracınız hazır olarak sizi bekliyor olacaktır. Binek araçlar, vip araçlar ya da minibüs araç çeşitlerimiz ile araçlarımızdan birini seçebilirsiniz. Tüm bakımları yapılmış konforlu araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile sizlere en iyi  Kaş transfer hizmetini sunmak için çalışmaktayız.  Kaş’ ta transfer yaptığımız bölgeler arasında neredeyse tüm semtlere hizmetimiz vardır. Ayrıca isterseniz rezervasyon yaptığınız otele veya konuma da transfer hizmetinizi sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız ile en iyi ve rahat havalimanın dan Kaş’a kaliteli ve konforlu transfer hizmetini alacağınıza garanti veriyoruz.

 Ice Transfer olarak müşterilerimizin talepleri ile zenginleşen içeriğimiz, her yıl sağlanan memnuniyeti artırmaktayız. Bunun yanı sıra şoförlerimizin alanlarındaki yetkinliği, havalimanın dan Kaş’a transfer yolculuğunun konforundaki en büyük etkenlerden birisi olacaktır. Görevlerinde ki başarıyla birlikte her zaman güler yüzlü personelleri kuruluşumuzu tatillerinizi veya seyahatinizi unutulmaz yapacaktır. Kaş yolculuğunuzda size farklı araç tipleriyle de hizmet vermekteyiz. Kalabalık aileler veya gruplar için araç tercihimiz mevcuttur. Tatil veya seyahat edeceğiniz konuma en rahat imkanlarla ulaşmanız için şirketimizi olarak her yıl sizinle olmaya devam ediyoruz. Tercihinize bağlı olarak gidiş şartlarınızı dönüşünüzde de kullanmanız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.