Rezervasyonum
Kiriş

Kiriş

Paylaş

 Antalya'nın tatil beldelerinden olan Kemer’ e bağlı olan Kiriş yemyeşil doğası, derin koyu ve pürüzsüz plajı ile Antalya’ nın en gözde tatil beldesi olma özelliğini taşımaktadır. Tatilcilerine sunduğu plajı ve denizi güzel bir tatil geçirmek için yeterlidir. Ice Transfer olarak siz değerli müşterilerimiz için havalimanı transferi, Bölgeden Bölgeye transfer hizmeti sunan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamızın bu başarısında tabi ki yılların vermiş olduğu tecrübe büyük bir öneme sahiptir. Bununla birlikte sunulan hizmetin kalitesi de oldukça önem taşımaktadır. Kiriş’ e transfer imkanlarımız ile konforlu ve güvenilir bir şekilde Kiriş’ e ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şoförlerimiz arasında tecrübesiz, işe hakim olmayan şoför bulunmamakta, tüm şoförlerimiz uzun süredir ehliyet sahibi olan kişilerden seçilmektedir.

 Ayrıca müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü bir hizmet sunma politikamız da oldukça ön plandadır. Antalya Havalimanın dan Kiriş’ e seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler Bizimle irtibata geçerek güvenilir ve konforlu havalimanı transfer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ice Transfer kalitesi ile Antalya Havalimanından birçok tatil beldesine transfer hizmetine ulaşmak mümkündür.Antalya Havalimanı Kiriş transfer gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Şoförlerimiz trafik kuralları konusunda son derece dikkatli olmakla birlikte yolcu güvenliğini herhangi bir şekilde tehlikeye atacak tüm aktivitelerden kaçınmaktadırlar.

 Bu sebep ile Antalya Havalimanın dan Kiriş’ e seyahatinizi gerçekleştirmek için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Antalya Havalimanına iniş yaptığınız anda şoförlerimiz istediğiniz araç türü ile havalimanın da sizi bekliyor olacaktır. Antalya Havalimanın da şoförümüz ile buluşarak son derece konforlu araçlarımız ile Kiriş’ e seyahatinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip tatilinize veya seyahatinize bir an önce başlayabilirsiniz. Transfer hizmeti konusundaki en önemli konulardan bir diğeri ise şüphesiz ki hizmetin fiyatlarıdır. Firmamızın sunduğu transfer fiyatları he bütçeye uygun ve değeri fiyatları ile fiyatlandırılmıştır.