Rezervasyonum
Kızılağaç

Kızılağaç

Paylaş

 Antalya’ nın doğusun da yer alan Kızılağaç, Antalya’ nın gizli kalan tatil beldelerinden biridir. Yerli ve yabancı turistlerin yeni yeni uğrak noktası olmaya başlayan Kızılağaç tatilcilerin veya seyahat edenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Antalya Havalimanın dan Kızılağaç’ a transfer için firmamız sizin her zaman yanınızdayız. Kızılağaç’ a ziyaretlerinizde sizleri Antalya Havalimanın da karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile sizi Kızılağaç’ a ulaştırıyoruz. İster çekirdek aile ister kalabalık gruplar halinde farklı model ve büyüklükteki araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ile sizi ve misafirlerinizi konfor ve güven içinde Kızılağaç’ a ve çevresine ulaştırıyoruz. Havaalanı transfer firması olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforudur.

 Bu sebeple transfer yaparken kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımları tam anlamıyla yapılmış, eğitimli ve profesyonel şoförlerimiz ile önce müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak çalışmaktayız. Kızılağaç’ta geçireceğiniz vakitlerinizin en iyi şekilde başlaması için Kızılağaç’ a transfer hizmetimiz ile mutlaka tanışmanızı isteriz. Sizde en iyi Antalya Havalimanın dan Kızılağaç’ a transfer hizmeti ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İster telefon ister sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 Tatil hayali kuran binlerce kişi yorulmadan seyahat etmek için uçakları tercih etmeye başlamıştır. Fakat uçaktan indikten sonra başlayan baş ağrıtıcı transfer hizmetleri yüzünden tatilleri daha başlamadan bir hayli zor bir hal almaktadır. İşte bu noktada Ice Transfer ile Tatiliniz evinizden çıkarken başlasın sloganımızla sizleri Ice Transfer ’in deneyimli, konforlu ve her türlü donanıma sahip transfer hizmetine gönül rahatlığıyla ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri Antalya Havalimanı’nda karşılıyor ve dilediğiniz bölgeye ulaşımınızı sağlıyoruz.