Rezervasyonum
Konaklı

Konaklı

Paylaş

 Antalya Konaklı da deniz manzarası eşliğinde dinlenebilir ve bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Konaklı 10 kilometre uzunluğunda bir sahil şeridine sahiptir. Sahilde bulunan plaj ve koylar yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği tatil beldelerinin başında yer almaktadır. Yılın büyük bölümünü ılık ve sıcak geçirmektedir. Konaklı sizler için tam bir turizm beldesi olarak adlandırabiliriz. Konaklı’ ya ulaşmak isteyenler Antalya Havalimanı’na gelerek bu noktadan aktarma ile istedikleri noktalara ulaşabiliyorlar.

 Bu aşamadaki farklı aktarma araçları zaman zaman ekonomik açıdan, konfor açısından ve güvenliğin sağlanması açısından çeşitli problemler ortaya çıkarmaktadır. Daha kaliteli ve konforlu bir şekilde Konaklı’ ya sizleri trafik sorunundan uzak tutarak transfer hizmetimizi sunmaktayız. Bu şekilde tatilinizi veya seyahatinizi kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için ulaşımda neler yapılması gerekiyorsa hepsini en titiz şekilde sizlere sunmaktayız.

 Antalya dan Konaklı’ ya transfer hizmeti sunan Ice Transfer sizlerin yolculuklarını sorunsuz şekilde tamamlamaktadır. Eğer talep ederseniz Ice Transfer sizleri bıraktığı noktalardan alarak Antalya Konaklı transfer hizmeti ile tekrar transferinizi sağlamaktadır.  Binek araçlardan minibüslere kadar pek çok aracı bünyesinde bulunduran firmamız aynı zamanda özellikle iş seyahatleri için yolculuk yapanlara lüks araçlarla da transfer hizmeti vermektedir. Tatilleriniz evinizden çıkarken başlasın, sıkıntılarla karşılaşmamak adına transfer hizmetlerini mutlaka denemelisiniz.