Rezervasyonum
Kumköy

Kumköy

Paylaş

 Ice Transfer olarak siz değerli müşterilerimiz için havalimanı transferi, Bölgeden Bölgeye transfer hizmeti sunan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamızın bu başarısında tabi ki yılların vermiş olduğu tecrübe büyük bir öneme sahiptir. Bununla birlikte sunulan hizmetin kalitesi de oldukça önem taşımaktadır. Antalya Havaalanı Kumköy transfer imkanlarımızı sizlere konforlu ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Kumköy’ e ulaşımınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Şoförlerimiz arasında tecrübesiz hiçbir şoför bulunmamakta, tüm şoförlerimiz uzun süredir ehliyet sahibi olan kişilerden seçilmektedir.

 Ayrıca müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü bir hizmet sunma politikamız da oldukça ön plandadır. Antalya Havalimanından Kumköy’ e seyahat gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçerek güvenilir ve konforlu havalimanı transfer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ice Transfer kalitesi ile Antalya Havalimanından birçok tatil beldesine transfer hizmetine ulaşmak mümkündür.

 Antalya Havalimanı Kumköy transferini gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Şoförlerimiz trafik kuralları konusunda son derece dikkatli olmakla birlikte yolcu güvenliğini herhangi bir şekilde tehlikeye atacak tüm aktivitelerden kaçınmaktadırlar. Bu sebep ile Antalya Havalimanından Kumköy’ e seyahatinizi gerçekleştirmek için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Antalya Havalimanına iniş yaptığınız anda şoförlerimiz istediğiniz araç türü ile havalimanında sizi bekliyor olacaktır. Antalya Havalimanında şoförümüz ile buluşarak son derece konforlu araçlarımız ile Kumköy’ e seyahatinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip tatilinize veya seyahatinize bir an önce başlayabilirsiniz. Transfer hizmeti konusundaki en önemli konulardan bir diğeri ise şüphesiz ki hizmetin fiyatlarıdır. Firmamızın sunduğu transfer fiyatları he bütçeye uygun ve değeri fiyatları ile fiyatlandırılmıştır.