Rezervasyonum
Kumluca

Kumluca

Paylaş

 Antalya Havalimanın dan Kumluca’ ya ulaşım sağlamak Ice Transfer ile oldukça kolay! Kumluca’ ya yapacağınız tatil ya da iş seyahatlerinizde sizi Antalya Havalimanında karşılıyoruz ve Kumluca’ ya ulaşımınızı güvenli, konforlu ve kaliteli bir şekilde sağlıyoruz. Transfer araçlarımız arasında standart Binek, Mercedes Vip ve Minibüs araçlar yer almaktadır. Taşıma kapasitesi olarak 1 kişiden 13 kişiye kadar ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz. Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri havalimanında karşılayacak ve Antalya Kumluca’ ya transfer yolculuğunuz başlayacaktır. Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konuların başında sizlerin konforu ve güvenliğinizdir. 

  Antalya transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz. Ulaşım firması olarak bizler en iyi hizmetimizi vermeyi amaç edindik. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmekte ve tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Siz de Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Antalya Havalimanın dan Kumluca’ ya ulaşmanın bir yollarından biri olan transfer hizmetimizi sizlere sunmaktayız. 

 Standart araçlarımızın yanında özel donanımlı vip araçlarımız ile konforu üst seviyede tutuyoruz. Vip araçlarımız arasında lüks binek araçlar ve Mercedes Vito gibi vip araçlar mevcuttur. Güvenli ve konforlu bir şekilde Kumluca’ ya ulaşmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi Kumluca transfer hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Antalya Havalimanı Kumluca transfer hizmeti müşterilerimizin konforu, kaliteli yolculuğu ve güvenli bir şekilde istenilen konuma ulaşması için verilmektedir. Transfer yolculuğu seçen müşteriler, araçlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde, Antalya Havalimanı’ nda güler yüz ile karşılanıp Kumluca’ ya ulaşmak istedikleri yerlere bırakılarak yolculuklarını tamamlamaktadırlar.