Rezervasyonum
Liman / Setur Marina

Liman / Setur Marina

Paylaş

 Antalya Havalimanı Setur Marina transfer için firmamız sizin her zaman yanınızdadır. Setur Marina’ ya ziyaretlerinizde sizleri Antalya Havalimanın da karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile sizi Setur Marina’ ya ulaştırıyoruz. İster az, ister kalabalık gruplar halinde farklı model ve büyüklükte ki araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ile sizi ve misafirlerinizi konfor ve güven içinde Setur Marina’ ya ve çevresine ulaştırıyoruz. Havaalanı transfer firması olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforudur.

 Bu sebeple transfer yaparken kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımları tam anlamıyla yapılmış, eğitimli ve profesyonel şoförlerimiz ile önce müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak çalışmaktayız. Antalya da geçireceğiniz vakitlerinizin en iyi şekilde başlaması için Setur Marina’ ya transfer hizmetimiz ile mutlaka tanışmanızı isteriz. Sizde en iyi Antalya Havalimanın dan Setur Marina’ ya transfer hizmeti ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İster telefon ister sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 Tatil hayali kuran binlerce kişi yorulmadan seyahat etmek için uçakları tercih etmeye başlamıştır. Fakat uçaktan indikten sonra başlayan baş ağrıtıcı transfer hizmetleri yüzünden tatilleri daha başlamadan bir hayli zor bir hal almaktadır. İşte bu noktada Ice Transfer ile Tatiliniz evinizden çıkarken başlasın sloganımızla sizleri Ice Transfer ’in deneyimli, konforlu ve her türlü donanıma sahip transfer hizmetine gönül rahatlığıyla ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri Antalya Havalimanın da karşılıyor ve dilediğiniz bölgeye ulaşımınızı sağlıyoruz.