Rezervasyonum
Marmaris

Marmaris

Paylaş

 Marmaris tatiliniz için Havalimanın dan Marmaris ve çevresine ulaşmanız Ice Transfer ile artık çok kolay. Marmaris‘e ulaşmak için Türkiye’nin tüm illerinden havayolu ile havalimanına gelip buradan da transfer hizmeti alarak Marmaris’ e ulaşabilirsiniz. Bunun için öncesinde bizi arayarak ya da sitemizden rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Uçağınız havalimanı’ na inmeden önce aracınız alanda özel şoförü ile birlikte sizi bekleyecektir ve Muğla Marmaris transfer süreciniz başlayacaktır.

 İster 1 kişi ister kalabalık gruplar halinde olun, Marmaris’ e konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı garanti ediyoruz. Tüm araçlarımız yeni model olup, periyodik bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Şoförlerimiz ise konusunda deneyimli ve eğitimlidir. Sizler de havalimanın dan Marmaris’ e transfer konforunu yaşamak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz rezervasyonunuzu alacak ve siz bundan sonrasını düşünmeyeceksiniz.

 Marmaris’ e transfer hizmeti sunan Ice Transfer sizlerin yolculuklarını sorunsuz şekilde tamamlamaktadır. Eğer talep ederseniz Ice Transfer sizleri bıraktığı noktalardan alarak Ölüdeniz transfer hizmeti ile tekrar transferinizi sağlamaktadır.  Binek araçlardan minibüslere kadar pek çok aracı bünyesinde bulunduran firmamız aynı zamanda özellikle iş seyahatleri için yolculuk yapanlara lüks araçlarla da transfer hizmeti vermektedir. Tatilleriniz evinizden çıkarken başlasın, sıkıntılarla karşılaşmamak adına transfer hizmetlerini mutlaka denemelisiniz.