Rezervasyonum
Sarıgerme

Sarıgerme

Paylaş

 Sarıgerme doğa güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken bir bölgedir. En önemli özellikleri arasında da kumsalı gelmektedir. 12 km genişliğinde bir kumsala sahip olan Sarıgerme muhteşem bir plaja sahiptir. Sarıgerme’ nin diğer bir özelliği ise çok ince, altın sarısı kumsalında, herhangi bir beton yapı bulunmamasıdır. Orman bir anda sizi kucaklıyor ve temiz havası, ciğerlerinize dolarken, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz.

 Sarıgerme ye tatil veya seyahat için geldiğiniz zaman sizi istediğiniz konuma götürmek çok kolay olmayacaktır. Bu doğal güzelliklerin içinde rahatça istediğiniz konuma ulaşma ve sizlere yolculuk sırasında eşlik edecek bir transfer aracı Ice Transfer ile oldukça kolay olacaktır. Transferiniz için kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımları tam anlamıyla yapılmış, eğitimli ve profesyonel şoförlerimiz ile önce müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak çalışmaktayız. Sarıgerme' de geçireceğiniz vakitlerinizin en iyi şekilde başlaması için Sarıgerme transfer hizmetimiz ile mutlaka tanışmanızı isteriz. Sizde en iyi havalimanı Sarıgerme transfer hizmeti ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İster telefon ister sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 Tatil hayali kuran binlerce kişi yorulmadan seyahat etmek için uçakları tercih etmeye başlamıştır. Fakat uçaktan indikten sonra başlayan baş ağrıtıcı transfer hizmetleri yüzünden tatilleri daha başlamadan bir hayli zor bir hal almaktadır. İşte bu noktada Ice Transfer ile Tatiliniz evinizden çıkarken başlasın sloganımızla sizleri Ice Transfer ’in deneyimli, konforlu ve her türlü donanıma sahip transfer hizmetine gönül rahatlığıyla ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri havalimanı’nda karşılıyor ve dilediğiniz bölgeye ulaşımınızı sağlıyoruz.