Rezervasyonum
Selimiye

Selimiye

Paylaş

 Selimiye eski adı ile Losta olarak bilinir. Konumu nedeni ile bölgeden geçen tekneler için kötü havalarda sığınılacak bir koy olma özelliğine sahiptir. Dolayısı ile stratejik olarak da önemli bir yerde bulunuyor. Havalimanından Selimiye’ ye transfer için firmamız sizin her zaman hizmetinizdedir. Selimiye’ yi ziyaretlerinizde sizleri havalimanın da karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile sizi Selimiye’ ye rahat bir şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz. İster az ister kalabalık gruplar halinde farklı model ve büyüklükteki araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile sizi ve misafirlerinizi konfor ve güven içinde Selimiye ve çevresine ulaştırıyoruz. Havaalanı transfer  firması olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforudur.

 Bu sebeple transfer yaparken kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımları tam anlamıyla yapılmış, eğitimli ve profesyonel şoförlerimiz ile önce müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak çalışmaktayız. Muğla Selimiye de geçireceğiniz vakitlerinizin en iyi şekilde başlaması için Selimiye’ ye transfer hizmetimiz ile mutlaka tanışmanızı isteriz. Sizde en iyi havalimanı Selimiye’ ye  transfer hizmeti ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İster telefon ister sitemiz aracılığı ile bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 Tatil hayali kuran binlerce kişi yorulmadan seyahat etmek için uçakları tercih etmeye başlamıştır. Fakat uçaktan indikten sonra başlayan baş ağrıtıcı transfer hizmetleri yüzünden tatilleri daha başlamadan bir hayli zor bir hal almaktadır. İşte bu noktada Ice Transfer ile Tatiliniz evinizden çıkarken başlasın sloganımızla sizleri Ice Transfer ’in deneyimli, konforlu ve her türlü donanıma sahip transfer hizmetine gönül rahatlığıyla ile tercih edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri havalimanı’nda karşılıyor ve dilediğiniz bölgeye ulaşımınızı sağlıyoruz.