Rezervasyonum
Serik

Serik

Paylaş

 Antalya ilinin bir ilçesi olan Serik, Antalya merkeze 40 km uzaklıkta yer almaktadır. Serik bölgesi yerli ve yabancı turistlerin çok sıklıkla uğradığı turistik bir konumdadır. Serik yeşiller içinde kaybolmuş muhteşem bir doğal tabiatı olan ve masmavi denizi ile ün salan bir bölgedir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist’ e ev sahipliği yapan Serik birçok ziyaretçisine çok sayıda tarihi yapıları gezme imkanı sunmaktadır. Aspendos Antik Kenti, Zeytintaşı Mağarası, Köprülü Kanyon ve Uçansu Şelalesi tarihi alanlar arasında yer almaktadır. Ice Transfer ile ulaşımınız çok rahat ve konforlu olacaktır.Transfer araçlarımız arasında standart Binek, Mercedes Vip ve Minibüs araçlar yer almaktadır. Taşıma kapasitesi olarak 1 kişiden 13 kişiye kadar ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz. Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri havalimanında karşılayacak ve Antalya Havaalanı Serik transfer yolculuğunuz başlayacaktır.

 Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konuların başında sizlerin konforu ve güvenliğinizdir. Antalya transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz. Ulaşım firması olarak bizler en iyi hizmetimizi vermeyi amaç edindik. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmekte ve tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Siz de Antalya transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 Antalya Havalimanın dan Serik’ e ulaşmanın bir yollarından biri olan transfer hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Standart araçlarımızın yanında özel donanımlı vip araçlarımız ile konforu üst seviyede tutuyoruz. Vip araçlarımız arasında lüks binek araçlar ve Mercedes Vito gibi vip araçlar mevcuttur. Güvenli ve konforlu bir şekilde Serik’ e ulaşmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi Serik transfer hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Antalya Serik transfer hizmeti müşterilerimizin konforu, kaliteli yolculuğu ve güvenli bir şekilde istenilen konuma ulaşması için verilmektedir. Transfer yolculuğu seçen müşteriler, araçlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde Antalya Havalimanı’nda güler yüz ile karşılanıp Serik’ te ulaşmak istedikleri yerlere bırakılarak yolculuklarını tamamlamaktadırlar.